Сіліксан 106

Діюча речовина: Поліалкилен-оксид модифікований гептаметил-трилоксан, антиспінюючий агент

Тенеріс 90, ВР

Діюча речовина: етоксилат ізодецилового спирту, 90 %

Ад'юванти

Ад’юванти – це речовини, що використовуються для посилення дії пестицидів (гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, акарицидів і т.п.) та інших засобів захисту рослин. Вони виступають у ролі активаторів та стабілізаторів, змінюючи фізичні властивості розчину для обприскування, та покращуючи засвоєння діючих речовин рослинами.

Навіщо використовувати ад’юванти?

На вирощування сільськогосподарських культур та їх врожайність мають сильний вплив шкідники та негативні природні фактори. Щоб їх мінімізувати, використовують пестициди. Ад’юванти та прилипачі допомагають їм розкрити весь свій потенціал і виконують такі функції:

  • Підвищують ефективність активних інгредієнтів засобу, тим самим знижують норму витрат пестицидів;
  • Сприяють кращому змішуванню та розподілу речовин у розчині;
  • Покращують розпилення крапель і знижують можливість їхнього скочування з листя;
  • Поліпшують проникнення/всмоктування активних речовин у рослини;
  • Мінімізують утворення осаду, покращують сумісність використаних продуктів;
  • Забезпечують стійкість до змивання дощем та випаровування;
  • Підкислюють та пом’якшують воду;
  • Знижують піноутворення (для прикладу, Сіліксан 106) робочих розчинів для обприскування.

Так як прилипачі для гербіцидів допомагають зберегти вологу в рослинах, їх застосування особливо рекомендується у посушливих регіонах з невеликою кількістю опадів.

Види ад’ювантів та прилипачів

За принципом дії ад’юванти поділяються на:

  • активатори
  • модифікатори

Ад’юванти-активатори

Підсилюють біологічну активність конкретного засобу захисту рослин, збільшуючи швидкість поглинання та проникнення, що дозволяє краще боротися з бур’янами, комахами чи хворобами. До цієї групи ад’ювантів входять:

  • Поверхнево-активні речовини (ПАР). Допомагають розповсюджувати гербіциди по всій поверхні, покращуючи проникнення у рослини.
  • Олійні концентрати. Уповільнюють висихання крапель активного розчину на поверхні листа, що збільшує можливість поглинання гербіциду. Дозволяють інгредієнтам пестицидів більш ефективно проникати у цільового шкідника.

Модифікатори

Препарат змінює фізичні властивості розчину для обприскування. Розширює діапазон умов, за яких розчин діє максимально ефективно. Перешкоджає висиханню та кристалізації крапель і, в цілому, покращує сприйнятливість рослин до пестицидів.

До цього типу належать піногасники, які борються із надмірним піноутворенням при приготуванні робочого розчину. Також кондиціонери води. Вони регулюють жорсткість та pH. Застосування такого засобу особливо важливе при використанні води з pH вище 7 (лужний).

Є також змішані ад’юванти, які містять певні комбінації модифікованих препаратів та активаторів, завдяки чому мають більший спектр дії.

Серед діючих речовин у складі зустрічаються: іонні та неіонні речовини (етоксильований спирт, аміни, алкілполіглікозиди), органосилікони, полімери та синтетичні латекси (поліакриламіди та полівініловий спирт) та ін.

Купити ад’юванти та прилипачі для рослин

За деякими даними, прилипачі для гербіцидів дозволяють сільгоспвиробникам України підвищувати врожайність на 10-15%. Щоб досягти всіх поставлених цілей і завдань, спочатку потрібно переконатися в тому, що ви купуєте сертифіковану та якісну продукцію. На нашому сайті представлені препарати сертифікованого британського постачальника IFAGRI.

Також важливо звернути увагу на склад, сумісність із конкретними видами пестицидів, культур. При купівлі ад’ювантів, враховуйте також спектр дії засобу.

Всі препарати доступні для замовлення у нашого дистриб’ютора в Україні. Якщо виникли сумніви щодо вибору, зверніться до них за консультацією. Здійснюємо доставку в будь-який регіон України.