Тенеріс 90, ВР

5 л

Діюча речовина Етоксилат ізодецилового спирту, 90 %
Препаративна форма Водний розчин
Механізм дії Молекула діючої речовини Тенеріс 90, ВР має одночасно гідрофільні та ліпофільні властивості, завдяки чому препарат зменшує поверхневий натяг води, забезпечуючи покращення змочування поверхні рослини робочим розчином, а також стимулює проникнення діючої речовини пестициду через воскову поверхню рослини. Зазначені властивості забезпечують підвищення ефективності гербіцидів, виробники яких рекомендують їх застосування з неіонними сурфактантами (NIS).
Де купити?

Тенеріс 90, ВР – ад’ювант, неіонна поверхнево-активна речовина (ПАР). Призначений для професійного застосування у сільському господарстві у бакових сумішах із гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами, виробники яких рекомендують їх використання з неіонними ПАР.

Головні переваги

01 Покращує змочування поверхні рослин та утримання на них робочого розчину
02 Сприяє проникненню діючої речовини в тканини рослин
03 Забезпечує ефективність дії гербіцидів за несприятливих умов

Застосування препарату

Об’єкт захисту
Шкодочинний об’єкт
Фаза внесення
Норма витрати препарату
Кратність обробок
Широкий спектр культур
Сумісне застосування з гербіцидами та іншими пестицидами, виробники яких рекомендують додавання неіонного сурфактанту (ПАР)
0,1 – 0,2 л на 100 л води при витраті робочого розчину 150-300 л/га

Особливості застосування

  • За посушливих та жарких умов рекомендується використовувати норму 0,15 – 0,2% та збільшену норму витрати робочого розчину на 1 га. При приготуванні робочого розчину Тенеріс 90, ВР додається після того, як в заповнений на 1/3 – 1/2 бак були додані та розмішані необхідні пестициди, після чого доливають решту води при постійному перемішуванні. У разі використання в багатокомпонентних сумішах необхідно проводити тест на сумісність та фітотоксичність;
  • Препарат рекомендується застосовувати з гербіцидами Рімастер, ВГ, Грейнурон, ВГ, Нікофур, ВГ та іншими гербіцидами на основі сульфонілсечовин, виробники яких рекомендують їх застосування з неіонними сурфактантами (ПАР). Тенеріс 90, ВР також покращує дію зазначених гербіцидів за несприятливих умов — у періоди малоактивного росту бур’янів, під час посухи, низьких або високих температур і для бур’янів, які важко зволожуються, або важко контролюються.