hranulovani-dobryva-ifagri-2023
dobryva-ifagri-new23

Презентуємо комплексні мінеральні добрива IFAGRI

У відповідь на нестачу комплексних добрив в Україні ми розпочали постачання гранульованих добрив NPK бренду IFAGRI.

Згідно сформованих вимог щодо якості продукції на рівні найвищих світових стандартів, було обрано оптимальних виробників добрив, адже продукція, як і виробничі потужності повинні відповідати цілому списку вимог – співвідношення ціни та якості, логістична інфраструктура та потужності виробництва.

Добрива походять із Близького Сходу. Підприємство-виробник, яке було побудоване із залученнням капіталу і технологій виробництва з Японії, виробляє добрива вже понад 25 років та успішно експортує продукцію у країни Північної та Південної Америки, Австралії, Азії (у тому числі Японію). Донедавна експорт у Європу був незначним, тож бренд IFAGRI відкриває для українських сільгоспвиробників нові горизонти для ефективного вирощування.

Один із найважливіших елементів для виробництва добрив – це доступ до сировини, тому поєднання якісної сировинної бази разом із найкращими технологіями, процесами та японським менеджментом за принципами Kaizen дозволило створити економічно ефективні продукти, які користуються попитом у всьому світі. Зразки виготовленої продукції проходять обов’язковий фізичний та агрохімічний лабораторний аналіз відповідно до світових стандартів, використовуючи японське обладнання і методики аналізу добрив.

Виробничі потужності успішно пройшли сертифікацію:

  • Системи управління якістю ISO 9001:2015
  • Системи управління охороною праці та безпеки ISO 45001:2018
  • Системи управління навколишнім середовищем ISO 14001:2015

Продукція отримала сертифікат EU REACH Compliance (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) отримані від ECHA (Європейське хімічне агентство).

У співпраці з компанією «Ерідон» наша компанія визначила пріоритетні марки добрив, які органічно доповнять технології аграрного виробництва в Україні. Як результат були обрані перші марки добрив NP(S) та NPK(S):

  • Гранульоване добриво NPK(S) 10-20-20(7)
  • Гранульоване добриво NPK(S) 10-28-15(5)
  • Гранульоване добриво NP(S) 14-35(6)

IFAGRI-NP(S)-14-35-6SIFAGRI-NPK(S)-10-20-20+7IFAGRI-NPK(S)-10-28-15+5S

Для замовлення добрив та отримання детальної інформації необхідно звернутися до найближчого підрозділу офіційного дистриб’ютора.

Можливо вас зацікавлять: